Nikoho k hubnutí nenutím ani nenavádím, tento blog funguje pouze jako můj osobní deníček.

Květen 2017

5/17/2017

17. května 2017 v 20:50 | *Jenna |  Jídelníčky
Dnešek byl dobrý. Ještě jsem byla i v televizi (basketbalový zápas). Jen to zse moji drahou polovičku nenadchlo... Jen když byli rodiče kolem... Taky jsem si naplánovala trip na 14 dní autem po Španělsku a Portugalsku, tak jsem zvědavá. Ozvalo se mi už hodně zájemců, tak snad to vyjde.

Jídelníček byl dneska velmi slušný :)

sn: ovesné vločky, bílý jogurt, banán, lžička medu (malá porcička) - 171kcal
sv: nic
ob: větší půlka rohlíku, gervais, česnek - 168kcal
sv: nic
ve: nic
celkem kcal: 340

Jak vypadal váš jídělníček? A lidičky, můj blog sleduje 40 lidí za den, dokážete se zmoct více než na tři komentáře? Zajímá mě vaše cesta nebo váš názor! :)

+ Pokud by se chtěl někdo přidat do naší podporovací skupiny v hubnutí na messengeru, napište svůj fcb a screen, nebo odkaz na mail - jennaproana@seznam.cz


5/16/2017

16. května 2017 v 19:25 | *Jenna |  Jídelníčky
Dneska bych furt jen žrala a ráno se mi trochu motala hlava, tak jsem jedla trošku víc no. Každopádně dalších půlkila dole :) taky všechny zvu do našeho chatu, kde se vzájemně podporujeme v hubnutí na messengeru pokud se chcete přidat, napište svůj fcb a screen nebo odkaz na mail jennaproana.blog.cz

sn: okurka + balkánský sýr (130kcal)
sv: ovesné vločky, půlka banánu, lžička medu (190kcal)
ob: nic
sv: nic
ve: pláteček chleba s gervais a česnekem (230kcal)
+ jsem měla nějaké žvýkačky
celkem kcal: 550kcal

Jak se dařilo vám? Jak vám jde hubnutí? :)


5/15/2017

15. května 2017 v 14:43 | *Jenna |  Jídelníčky
Dnešní jídelníček docela dobrý. Škola přežita a od zítra mám naštěstí volno díky maturitám. ♥️

sn: mrkvový domácí mufin docela zdravý (120kcal)
sv: nic
ob: salát z Delmartu (okurka, rajče, ledový salát, červená řepa, kuřecí, feta) - 320kcal
sv: nic
ve: nic13.5. - 14.5.

14. května 2017 v 13:24 | *Jenna |  Jídelníčky
13.5.
sn: jablko
sv: nic
ob: knedlíky, špenát, maso - menší porce asi 400 kcal
sv: nic
ve: smažák, 5 kostiček čokolády
VYSVĚTLENÍ: Ani jsem neměla hlad, ale drahá polovička naléhala. Nejdřív jsem se na sebe zlobila, ale nakopla jsem si tím organismus.
váha: 66,1 kg

14.5.
sn:nic
sv: nic
ob: těstoviny + sýrová omáčka + kuřecí - malá porce max 400kcal
sv: nic
ve:nic
váha: 65,5kg ♥️

doporučení filmu: Red Bang Society


5/12/2017

12. května 2017 v 17:07 | *Jenna |  Jídelníčky
Tak matiku jsem napsala na dvojku. O jeden bod a byla by to jednička 😔 Skupinový chat už funguje, takže pokud se k nám chcete přidat, povídat si o hubnutí, problémech, nebo potřebujete podpořit... napište na můj mail jennaproana@seznam.cz a poslete mi svuj fcb se screenem profilu nebo odlaz na váš fcb.

Dnešní jídelníček vypadá v pořádku, snad to už nijak nepokazím. Dneska 300 kcal.

sn: 13 piškot
sv: 1/2 jablko
ob: banán
sv: nic
ve: 120g mrkev+okurka

Co vy a váš jídelníček? Hoďte mi sem na něj odkaz 😊


5/11/2017

11. května 2017 v 20:15 | *Jenna |  Jídelníčky
Písemka z heterockylů a alkaloidů pohodka. Test na zsv nám okopčili céčka, takže mám za jedna.. No nakonec jsme ale ještě psali z matiky a češtiny :D + jsem is dělala nějakej psychologický test, abych věděla, kam na vejšku. Dělalo nás to 27... A staly se mi hned tři faily. 1.... Psala jsem do knížky -.-" 2...... psala jsem na papír, co jsme nesměli 3......zapomněla jsem ji zaplatit 200. Takže ejště vypadám jako žid. Rozešli jsme se s přítelem, načež to teda vůbec nevypadalo.... No nějaký to líbání a ty řeči "neměli bychom, ale budeme" bla bla.. Taky jsem se dneska před ním rozbrečela a řekla, že nechci jíst. Že nemám chuť a když ji mám, tak stejně nejím. Rád nebyl, ale nic neřekl a jen mě objal a hladil.

Dnešní jídelníček docela dobrý, docela dost. Asi 250kcal. Zítra se asi najím víc, abych neměla pak chutě se přejídat. Co vy a jídelníček? Kdbyy se někdo chtěl přidat do skupinového chatu ohledně hubnutí, napište na mail: jennaproana@seznam.cz

sn: 14 piškot
sv: nic
ob: banán
sv: 120g okurka
ve: nic


5/10/2017

10. května 2017 v 18:46 | *Jenna |  Jídelníčky
Dnešek mám za sebou... Nudný den, za to zítřek bude až moc náročnej. Dneska mě ještě čeká učení se na velkou písemku z heterocyklů a alkaloidů, historii filosofie a učení matiky... Ale upřímně, já jsem tak líná. To svět neviděl. Dnešní jídelníček nic extra.

sn: 14 piškot
sv: nic
ob: pár brambor a trochu kuřete, opravdu tak 1/3 normální porce
sv: nic
ve: banán, 3 kousky ananasu
váha: 66,9 kg

Máte někdo ponětí, kolik by to tak mohlo být kcal? Jinak pokud se někdo ještě chce přidat do skupinového chatu na messengeru napište svůj fcb a screen nebo odkaz na mail: jennaproana@seznam.cz Zároveň ty, co už to udělaly, měly byste si zkontrolovat fcb.


5/9/2017 & CHAT

9. května 2017 v 18:49 | *Jenna |  Jídelníčky
~toto upozornění bude u všech jídelníčků - nejsem ana, mám trávicí problémy, jím jak mohu, ať si každý hubne, jak chce~

Školu jsem přežila, jídlo poměrně taky. Ohledně chatu na fcb mi už pár holek napsalo, takže zítra večer skupinu založím. Kdo by měl zájem se přidat, společně se podporovat v hubnutí, řešit problémy, jídelníčky, fotky, depky, znáte to.. Tak mi naapište co nejdříve na mail: jennaproana@seznam.cz Napiště mi tam svůj fcb, odkaz nebo screen, ať vím, o jaký profil se jedná.

5/9/2017
sn: 25 piškot + zelený čaj (180kcal)
sv: nic
ob: nic
sv: banán, 160g okurka + zelený čaj
ve: těstovinový salátek (400 kcal asi max) viz. obrázek

Jedla jsem dneska asi tak pod 800 kcal, pokud salát nebude tak asi do těch 350. Ale doufám, že bude, mám na něj chuť.

cv: 2 hodiny těláku

Toť asi dneska vše, určitě pokud by někdo chtěl spřátelit blogy nebo tak, stčí napsat a taky musím vidět, že jste aktivní a že se blog zajímáte a nechcete jen reklamu. :)5/8/2017 - skupina, podporování, insta

8. května 2017 v 18:53 | *Jenna |  Jídelníčky
~toto upozornění bude u všech jídelníčků - nejsem ana, mám trávicí problémy, jím jak mohu, ať si každý hubne, jak chce~


5/8/2017
sn: banán
sv: jahody
ob: kaše, řízek + okurkový salát
sv: nic
ve: banán

cvičení: nějaké plácání na zemi tam bylo

A to je můj dnešní den. Plus ta nikdy nekončící škola.
Napsala mi stará ana kamarádka Ge, že si založila insta, kde bude přidávat pro ana posty, broken posty a takový ty deadinside věci, kdyby vás to bralo @skinnydeadworld. Také mi hodně holek napsalo i na mail, jak to bude s fcb skupinou, protože dřív jsem jednu měla. Rozhodla jsem se tedy, že udělám novou, takže kdo chce mít skupinový chat na fcb spolu s dalšími hubnoucími holkami, napište mi na mail svůj fcb - pošlete odkaz idealně, lidí jako vy se jmenuje víc nebo screen, jaký profil mám přidat. E-mail : jennaproana@seznam.cz
V chatu se bude řešit jídlo, vaše problémy, memes, cool obrázky, depky atd.. toť asi vše. Doufám, zme se všem dneska dařilo hezky a držte mi palce zítra ve škole.


5/7/2017

8. května 2017 v 13:27 | *Jenna |  Me
Trošku se mi začíná vracet chuť k jídlu. Nebo spíš dostávám brutální hlad. Každopádně z 69.9kg jsem byla včera na 67.9kg... Každopádně včera byla oslava mých 18. narozenin, takže i když jsem jedla méně tak samý klorický bomby, tkže i když už mám dneska dost velkej hlad, neplánuji nic moc jíst a risikovat, že by mi bylo blbě. Děkuji všem, co komentují a nebo mi i napsali, že jsou rádi, že jsem zpátky.