Nikoho k hubnutí nenutím ani nenavádím, tento blog funguje pouze jako můj osobní deníček.

Červen 2015

Reason to Start ! Again. But now here is THE BIGGEST MOTIVATION.

28. června 2015 v 17:23 | *Jenna |  Rady, Diety
Vítám vás všechny na svém blogu. Neztloustla jsem. Ještě aby ^^ Nejedla jsem zdravě ani jsem nedržela hladovky. Se svojí postavou... Nevadí mi, ale chci trochu zhubnout a zpevnit zadeček. A také... Mám nového přítele. Vypadá trochu jako princ z pohádky. Až na to, že měří stejně a je o 12 kg lehčí. (173cm - 49kg) Upřímně já jeho tělo miluji.

Každopádně jeho ex začala posilovat a já si upřímně nemůžu dovolit, aby měla lepší postavu a nco na něj zkoušela. Taktéž se stala nepříjemná věc. Sedla jsem si mu na klín a on mě neusnesl. Ani na chvíli. Chtělo se mi brečet. Nemám nadváhu nebo tak, ale v životě mě nemůže unést, na koupališti vedle něj budu vypadat tlustá. Super.

A tak jsem přišla s plánem. Ana plánem. Prosím všechny hatery, aby pochopili, že je to plán pouze na dva měsíce, potom pomalu začnu navyšovat dávky a jíst zdravě.

Plán je na prázdniny. Trvá od 1.7. někdo do.. skoro konce prázdnin. Půjde do toho některá se mnou ? :) Dotazy, jídelníčky, triky bychom si psali bud na Fb ve skupině nebo přes mail.


RULES: 5x týdně cvičit, jíst převážně ovoce a zeleninu, pít min. 2l vody/den, vše zapisovat -míry,fotky