Nikoho k hubnutí nenutím ani nenavádím, tento blog funguje pouze jako můj osobní deníček.

Prosinec 2014

27.12.

28. prosince 2014 v 12:24 | *Jenna |  Jídelníčky
Krásné poledne sestřičky ! :)
Delší dobu jsem se neozývala, ale snad mi to odpouštíte a rovnou se na to vrhneme ne ? :)
Jídelníček
snídaně: nic
svačina: nic
oběd: řecký jogurt s jablky a ořechy z FIT baru v kelímku
svačina: nic
večeře: nic


Cvičení
https://www.youtube.com/watch?v=c-xUk444SWc
100 jumping jacks
posilčo zadku a bříška
procházka s kámošem asi 1-2 hod.


RZT

23. prosince 2014 v 13:23 | *Jenna |  Rady, Diety
Krásné odpoledne zlatíčka. Delší dobu jsem se neozývala, jelikož nebyla nějaká chuť psát, nebo ani o čem psát. Ale nakonec jsem se přeci jen přemluvila a rozhodla jsem se vám napsat o svém novém plánu. Aneb o RZT.
RZT (čtěme Er zet té) = rychlé zbavení tuků
Hned na začátku chci říct, že tento plán mám sama pro sebe a je také mnou vymyšlený.
Trvání: 23. 12. - 31.12. (24. pokus ... )
Takže asi nejdříve začnu stravováním. Rozhodla jsem se, že budu snídat. A to každé ráno to samé - piškoty s černým čajem. Ano nic zdravého to není, ale mně teď prostě chutnají. Poté svačinu vynechávám a k obědu malou porci toho, co mamka uvaří. Smažené se budu snažit oželit. Večeře bude buď jen nějaká zeleninka, polévka, nebo nic. Podle potřeby. Denní příjem by neměl přesáhnout 550 kcal.
Dále k RZT také neodlučitelně patří cvičení. Hodlám 1x navštívit posilovnu kvůli běhání, jelikož jsem si toto opravdu oblíbila a hezky vidím, kolik jsem shodila kcal. Jen jednou, jelikož momentálně nejsou finanční prostředky. Také budu cvičit dopolední challenge od jedné sestřičky na ask.fm ( http://ask.fm/hubnupico ). K tomu mám své cviky na zadeček, které si myslím, že už jsem zde rozepisovala, ale asi udělám ještě další samostaný článek. Také se chystám jít na pilloxig a na zpevnění těla cvičím ballet 20 minutes for begginers a to každý den. Také se každý den protahuji, jelikož chci konečně zvládnout škorpiona. :3
A pak také pár poznámek, protože asi budou dotazy, jak to bude zítra na Štědrý den.
Snídaně - podle potřeby, kdyžtak těch pár piškot s čajem, oběd - polévka, ale spíše jen vodu, večeře - bramborový salát a řízek. Hodlám si dát středně velkou porci, protože se to ode mě za a) očekává a za b) Vánoce jsou jednou za rok. Hodlám, ale si dát pořádně do těla a tak ke cvičení přidám ještě dvě cardio videa, zatím nevím jaká, takže máte nějaké, u kterých se pořádně zpotím, ale ne moc posilování na nohy prosím. Nějak mi odchází kolena. :(

To asi vše k mému plánu. Snažím se co nejrychleji zbavit tuků, jelikož až se vrátím zpátky do školy, chci mít stehna, která se nebudou dotýkat ! Chci vidět, jak všichni přibrali a já shodila. Al nechci nic drstického - také si nemyslím, že to přes svátky půjde lépe. Každopádně ráda se dozvím váš názor. Půjde do RZT někdo se mnou ? :)

Pro ana Story. 1. díl :)

14. prosince 2014 v 20:24 | *Jenna |  Me
Na asku jsem začala na přání přát pro ana příběhy, takže jsem se rozhodla je zveřejňovat i zde. Udělám na to rubriku, jen teď jsem na noťasu, takže zatím takhle, snad s ebude líbit. Prosím komentujte a hodnoťte ať vím, co dál. ;)
Hned na začátku se vám musím k něčemu přiznat. Nikdy... Nikdy v životě jsem neměla nadváhu. Vždy jen ty "zdravé špíčky". Ale jednoho dne to přišlo, došlo mi, že i já jsem tlustá...
Jmenuji se Annie, 17 let, 170 cm, počáteční váha 60 kg. Má cesta začíná naprosto obyčejně. Nikdo v mé rodině není alkoholik, nikdo se nerozvádí, nikdo se nehádá. Jsem zamilovaná. Až po uši. Je mu 22. Je z Prahy, božskej záporák, s úžasným tělem, vytříbeným vkusem na všechno, co existuje a jeho hlavní přání je umřít. A ano. To je můj problém.
Nevzpomínám si na konkrétní den, no... možná bych měla. Je něco okolo druhé hodiny ranní, Kai čeká, až se mu načte hra Lolka a já mu zatím ocumlávám krk na jeho klíně.
"Ty nejsi zas až tak hubená, jak jsem si myslel."
-Jsem normální. Vadí ti to ? Když znám všechny tvé ex, i tak jsem nejhubenější."
"Oni to maj v kozách, které ty opravdu nemáš."
-To bylo hnusný..." Najednou jsem si zvedla tričko. Jedna malá pneumatička. Hum ...
"Půjdu spát" prohlásila jsem, jelikož má nálada najednou byla pod bodem mrazu. "Dobře, zlatí." Prohlásil a už si tam dával doublekill. Zachumlala jsem se do peřiny. Najednou jsem cítila slzy. Opravdu jsem tlustá. Viděla jsem ty špeky. I on sám to řekl. Myslela jsem na své spolužačky, které nikdy nepřiberou, je pravda, že jsem ze třídy asi nejtlustší. Což mi moc nepřidalo. "Ann ty ještě nespíš ?" přitulil se ke mně. a začal mě líbat. "Ne, promiň. Myslíš, že bych měla zhubnout?" Uviděl mé skleněné oči. "Spíš přiber, aby ti trochu vyrostli kozy. Jen mě překvapilo, že u ty máš špeky." -Aha..." náplácla jsem hlavu do polštáře a v tom mě začal cvrnkat. "Au, to bolí! Nech toho." Ohnala jsem se po něm. Opravdu jsem na jeho dětinské chování neměla náladu. "Zamrdej si se mnou." Začal mě svlékat. Viděla jsem ty špeky a vážně jsem nechtěla. No bylo pozdě... Tupě jsem zírala do stropu, když jsem na něm seděla, vážně jsem vypadala tlustě. Nemohla jsem spát. Bylo půl šesté, v tuhle dobu normálně vstávám. Dala jsem mu pusu na tváš a šla udělat snídani.
"Dobré ráno" pozdravila jsem jeho mamku. "Dobré, co si dáš Ann ?" koukala jsem na všechny ty věci, co tam měli."Já.. Nějak se dneska necítím, takže asi jenom čaj. Možná pár piškotů. Udělám Kaii omeletu, dáte si taky ?" ignorovali mě. Brala jsem to jako souhlas."Zlato vstávej, udělala jsem ti snídani." -Hum..."
zapnul noťas a začal koukat na videa. Ani si mě nevšiml. Ne, že by mě to překvapilo. "Pojedu domů, musím hlídat sestru." - Ok.. Ahoj." Dostala jsem pusu a vrátil se zpět k videům. "Pa. Miluji tě." čekala jsem odpověď. "No... ? " ignoroval mě.. "Jo jo já tebe taky." Super. Ani mě nepůjde doprovodit, proč by se namáhal.. Já to vždycky všechno zvládnu sama. Ať si užije ty zasr*ný videa ! Když jsem po dvou hodinách konečně přijela domů, hned jsem se běžela zvážit, jelikož jsem celou cestu musela myslet na včerejší večer. 60 kg. Okamžitě jsem začala vyhledávat, jak nejrychleji zhubnout, jelikož jsem hned další týden chtěla být hubenější. Pak jsem si vzpomněla...
Mamka se nedávno zmínila o mé bývalé spolužačce, kterou jsem sice nikdy neměla ráda, ale prý teď hrozně moc zhubla. Zmínila se o anorexii... Hledala jsem celé odpoledne. Našla tolik pro ana blogů, tipů, asků, diet, cvičení. Byla jsem nadšená. Taky jsem našla jeden chat, nikdy bych nevěřilo, že pro ana dívek je tolik ! Hned mě nějaké dvě holčiny pozdravily. "Ahoj." Nevěděla jsem, co víc napsat. Pročítala jsem se jejich konverzaci. Většina si stěžovala na přežírání, což jsem moc nechápala. Netušila jsem, jak velký problém toje. Po chvíli jsem se odhodlala a napsala..."Ahoj holky, chtěla bych začít hubnout spolu s vámi, je tu někdo, kdo by mě trochu motivoval a pomáhal mi ?" Byla jsem nervózní, jelikož když si píši s lidmi od nás ze třídy, buď mě ignorují nebo odpoví dost hnusně i na normální otázku. Tady ale ne. Napsala mi hned asi polovina holek. Všechny byly tak milé. Dvě tam měly i fotku, obě už byly krásně hubené. Ptala jsem se na spoustu banalit, jak to mohou vydržet, co přesně cvičí, jak rychle zhubly. Nakonec už bylo asi půl dvanácté večer a já odcházela od počítače s tím, že jsem si našla nové kamarádky. Poprvé holky. A s tím, že hned zítra se se mnou dvě holčiny sejdou, jelikož bydleli čtvrt hodiny cesty. Když jsem šla večer spát, kručelo mi v břiše. Měla jsem nakonec za celý den, jen oběd a ten byl ještě lehčí, takže mě zasytil jen na chvilku. Normálně bych si šla dát ještě rohlík a kakao. Dneska jsem šla rychle spát. A tak jsem poprvé přijmula méně než 1200 kcal.
Další den ráno se mi hrozně motala hlava. Nebyla jsem zvyklá nejíst. Vždycky jsem hodně jedla. Nepřibírala jsem. Držela jsem si váhu, ať už jsem snědla klidně 15 koblih. Říkala jsem si, že to bude z toho, ale nic jsem si dát nechtěla. Na stole na mě čekalo kakao a vánočka s máslem. Trochu jsem se napila kakaa, aby mamka neměla podezření. Kupodivu jsem ani ne po třech locích zpátky ožila. Vánočku jsem si odnesla do pokoje a vyhodila ji. A kakao jsem vylila do dřezu, když se mamka nekoukala. Hodila jsem na sebe rychle svojí oblíbenou modro-červenou kostkovanou košili, odřené džíny, conversky a utíkala jsem do školy. Chtěla jsem být ve škole dřív, abych mohla do knihovny. Ráno nesmím zapínat komp, takže jsem v knihovně shlédla, co nejvíce pro ana blogů a thinspirations, abych se co nejvíce na celý den namotivovala. A pak už letěla na hodinu...
Pokračování příště.
Co se podle vás bude dít dále ? :)

14.12. I just.. Want to kill myself. .Sometimes.

14. prosince 2014 v 19:45 | *Jenna |  Me
Ahoj zlatíčka.
Po té mé hladovce ve středu, jsem nemohla další den do školy. Nedokázala jsem vstát z postele. Celý den jsem jen zvracela vodu. Proto až do dneška do mě cpali rodiče jídlo. Zítra dám další hladovku. Celý den budu pryč, takže to dám. Navíc nemám peníze, takže si věřím. Nevím svojí váhu.. Ráno se vám zítra zvážím.

Teď proč tak depresivní název... Jsem po těžkém rozchodu. Prý jsem pro něj mrtvá. (Pozn. autorky : Pro sebe taky) Kupodivu on je ten, kterej by se měl jít léčit. Pak taky kluk, kterýho zbožňuji už asi dva roky přidal fotku, kde mrdal svojí holku. Super... Ve škole nepropadám, ale čtyřka z bižule, není moc uklidňující. O prázkách se budu učit.
Dnešní jídelníček přidávat nebudu. Nemá to cenu. Cvičení žádné nebylo a zítra bude max. pár cviků na zadek a bšíčško, jelikož jedu dlouho cestu do někam, takže nebude pak moc času ani nálada.
Založila jsem ask.fm, jelikož mi pár holek napsalo, že by se mě na něco chtěly zeptat atd. Takže tady je
e-mail : jenna-pro-ana@seznam.cz
ask.fm : http://ask.fm/jennaproana
Jak se dařilo vám ? :) Jak jste na tom s vánočními dárky ? :) Nechcete se některá o vánočních prázdninách sejít, seznámit se, pokecat, očistit naše konečně zaplněné peněženky ? xD


10.12.

10. prosince 2014 v 17:27 | *Jenna |  Jídelníčky
Krásný večer krásky !
Jaký jste měly den ? Něco zajímavého ? Co vy a vánoční cukroví ? Já ho přímo nesnášíš... Ta chuť je příšerná. Takže se snažím vyhýbat kuchyni.. No.. Stejně prostě GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.

Jídelníček
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: nic

Celkem kcal: 0

No není to nádherné ? :3Cvičení
- posilovna: 40 minut běh na páse ( - 250 kcal )
- 40 dřepů
-40 sedů-lehů
-cviky na zadeček
- malá procházka9.12

9. prosince 2014 v 20:40 | *Jenna |  Jídelníčky
Krásný večer zlatíčka ! Dnešek jsem plánovala držet hladovku... No spolužáci, že jsem anorektička a že musím jíst, tak jsem si před nima trochu dát musela.. Takže jsem si za to nastavila hladovku i další den. :)

Jídelníček
Snídaně : nic
Svačina : nic
Oběd : 1 houskový knedlík s troškou segedinu (cca 130kcal)
Svačina : nic
Večeře : nic

Celkem kcal: 130


Cvičení
-schody 2 min.
- cviky na zadeček
- 40 sedů-lehů
Další..
-ledová vana

Pro Ana stránka na fb.

8. prosince 2014 v 17:57 | *Jenna |  Me
Dneska jsem založila pro-ana stránku na FB. Každý den budu přidávat thinspiration, rady, odpovídám na jakékoli problémy atd. :) Tím bych ráda i našla adminku, jelikož i já potřebuji občas nakopnot, takže hlásí se některá ? :)

Odkaz: https://www.facebook.com/pages/Food-is-depression-for-me/902726243072060?sk=timeline
PS: Asi odkaz nepůjde, takže si stačí do vyhledávače napsat : Food is depression for me.
Těším se na vaši návštěvu a byla bych moc ráda, aby jste se i vy o této stránce zmínili např. na blogu, aby nás bylo víc a víc :3


Víkend :)

8. prosince 2014 v 17:32 | *Jenna |  Thinspiration
Ahoj zlatíčka. :) Jak jste vy přežila víkend? Musím se přiznat, že u mě to bylo jen přežírání - taťka slavil 40. narozeniny, a ty jsou jen jednou, takže jsem se nehodlala omezovat. Každopádně jsem nepřibrala ani kilo, což mi vyhovuje a za chvíli půjdu běhat, jelikož se aspoň zase musím začít snažit. Jak to jde vám ? A co jste dělali o víkendu ? :) A přidávám pár thinspirations, ty už tu dlouho nebyly. :)) Jaké se vám líbí nejvíce?

4.12.

4. prosince 2014 v 18:37 | *Jenna |  Jídelníčky
Krásný den zlatíčka ! Pár dní jsem se teď neozvala - znáte to Vánoce jsou tu. :) Jak jste na tom s dárky vy ? Já už mám prosestřičku i mamku, už jen ten taťka.. pro něj je to vždycky nejtěžší.

Také mi před dvěma dny napsali hned ze dvou modelingových agentur, což je super ne ? :)
Každopádně nyní je můj cíl shodit 6 cm v pase i přes boky. :)

Podle toho také vypadal dnešní jídelníček. Jsem za něj moc ráda.

JÍDELNÍČEK
Snídaně: nic
Svačina: 1,5/8 kuřecích stripsy = čtyři menší kousnutí. = 80 kcal.
Oběd: rýžový chlebíček v bílém jogurtu 1,5 = 100 kcal
Svačina: nic
Večeře: nic

celkem kcal: 180

CVIČENÍ
1 hod. pilloxing